naszyjnik z imieniem
naszyjniki

Naszyjnik z imieniem – modny czy nie?

Naszyjniki z imieniem są coraz częściej poszukiwaną biżuterią codzienną. Jednak cały czas istnieje spore grono osób, które wahają się nad kupnem tego rodzaju dodatku w obawie przed popełnieniem modowego faux pas. Czy naszyjniki z imieniem są na topie?

Ostatnimi laty nastąpiła prawdziwa ekspansja niedrogiej biżuterii tworzonej z nieszlachetnych materiałów. Noszenie dodatków ze sztucznymi kamieniami, zrobionych ze zwyczajnych surowców codziennego użytku, z metali pozłacanych i posrebrzanych nie jest już uważane za oznakę kiczu i braku gustu. Taka biżuteria zwyczajnie weszła do świata mody i taki naszyjnik prezentuje się bardzo efektownie, szczególnie, jeśli łączymy ją z pozostającymi w kręgach panujących trendów ciuchami.

naszyjnik z imieniem

Idąc tym tropem, również naszyjniki z imieniem są zgodne z panującymi tendencjami modowymi, dlatego spokojnie możemy wplatać je w nasze codzienne stylizacje. Należy jednak robić to z uwagą – taki naszyjnik nie będzie pasować do wszystkiego.

Druga sprawa, to wybór samego naszyjnika – spośród dostępnych form tego rodzaju biżuterii, warto wybierać te cieszące się nietuzinkową estetyką, prezentujące się finezyjnie i ciekawie. Nie bez znaczenia jest tutaj wykorzystany w naszyjniku rodzaj czcionki, układ liter czy obecność dodatkowych zdobień. Jeśli znajdziemy egzemplarz, który naprawdę fajnie się prezentuje, może stanowić on ciekawy dodatek do modnych topów, bluzek i sukienek. Taki naszyjnik najciekawiej będzie wyglądać, gdy połączymy go z większą ilością różnorodnych dodatków do strojów. Uzyskamy wtedy ekstrawagancką, bogatą miejską stylizację.

Polecamy w sklepie Jubiler.pl

Kolekcje pięknych naszyjników
Kolekcje pięknych wisiorków i zawieszek

Przeczytaj koniecznie:

Naszyjnik z imieniem – modny czy nie?
Jaki wisiorek przyniesie Ci szczęście
Najbardziej popularne rodzaje naszyjników – artykuł na blogu jubiler.pl
Magiczne moce kamieni – artykuł na blogu jubiler.pl